Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

Yeni Nokia 3310 özellikleri Bilgileri Fiyatı ve Türkiyeye Ne Zaman Gelecek?

 

Yeni !  : Yeni Nokia 3310  Tanıtıldı :  İşte Resimleri ve Tüm Detayları 

2017 yılında yeni  Nokia  3310 modeli çıkışı  duyruldu. Bu yeni  Nokia  3310 Nasıl bir tasarıma sahip olacak, ekranı nasıl olacak, şekli nasıl olacak, şarjı yine günlerce gidecek mi? tüm dünya bu soruların cevabını arıyor.

Nokia firması  el değiştirdikten sonra yeni atılımlarla karşımıza gelmeye başladı. Önce yeni nokia 6  ‘ yı  çıkaracağını duyurdu. Daha sonra ise  tüm zamanların en çok satılan telefonlarından biri olan Nokia  3310 yeni sürümünü çıkaracağını duyurdu. Bu akkılı bir pazarlama stratejisi. Nokia  3310  yeni modeli ile  milyonlarca satabilir.

Nokia 6 için yazdığımız yazıyı okuyun

Yeni  Nokia  3310 tasarım  ve özellikleri nasıl olacak ? 

Gerçek olmayan kaynakların bilgisine  göre yeni  3310  tasarım  olarak eski 3310 dan daha ince olacak. Arka kısmında  kamera  olacak. Kullanıcıları  üzecek  bir detay da sızdırıldı. Yeniş nokia 3310 Symbian işletim sistemi  ile gelecek ve ekranı da eski nesil  renkli ekran olacak . tahminlere göre  N 95  tarzı bir ekranı  olacak.  Tasarım olarak daha ince ve daha kullanışlı olması planlanıyor

Yeni nokia  3310 da  kulaklık girişi olacak. Micro SD kart girişi de olması  muhtemel. Tuşları eskisi gibi  basmalı olacak ve krom kaplama  olması  muhtemel.

tasarımda eskisi  gibi  değiştirmeli kapaklar olacağı söyleniyor. Bu durumda  yeni nokia  3310 kapaklarını artık eskisi  gibi  telefoncuların raflarında  bulacağız.

Yeni Nokia 3310 Eksileri Ne Olur ?

  • Ekranın  led yada  amoled ekran olması daha iyi olurdu
  • Symbian  işletim sistemi olursa  güncel  uygulamaların kullanımı konusunda sıkıntılar yaşabilir
  • kamera renkli ekran  eskisi  gibi  1 hafta gidecek bir şarj süresi  olacağını sanmıyorum,
  • kasa daha dayanıksız olursa  3310 atalarının kemiklerini sızlatır.
  • Teknolojik özelliklerle donatılmazsa satış hikayesi  çok kısa sürede son bulabilir.

Yeni Nokia 3310  çıkış tarihi şu an belli değil. Türkiye ‘ de satışa ne zaman sunulacağı ise merak konusu. Ama  bir çok insan tarafından da  kullanılacağı kesin. Biz de merakla yeni nokia 3310 çıkış tarihini  bekliyoruz.

Google gelen aramlar: 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz