Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Aralık 2017

YGS – LYS Soru Cevap

Bildiğimiz üzere ülkemizde bir çok kişi üniversite sınavlarına hazırlanıyor bu sınavlar içinde çalışması gerekiyor.

Ancak gerek çalışma şevkinin olmayışı gerekse zaman bulamama ve diğer bazı özel durumlardan dolayı bir çok kişi sınava hazırlanamıyor düzgün bir şekilde işte tamda bu sırada soru cevap sitesi devreye giriyor.

YGS ve LYS sorularınızı sorabileceğiniz ve oradaki sorulara hızlı bir şekilde cevap verebileceğiniz güvenilir ve göz alıcı tasarımıyla sorucevab.com mobil telefonlar için de uyumludur.

Bu YGS – LYS Soru Cevap sitesinde fizik,kimya,biyoloji,matematik,felsefe,geometri,ingilizce,Din kültürü,tarih,coğrafya ve konu dışı gibi kategoriler mevcuttur bu kategorilerde istediğimiz soruları sorup sorulara cevap verebiliyoruz.

Çıkmış 2016 lys soruları ve cevaplarının paylaşıldığı ve çözümlerinin bir çok kişi tarafından yorumlandığı ayrıca geçmiş senelerde de çıkmış olan ygs ve lys sorularının yayınlandığı bir soru cevap eğitim sistemidir.

Hem ygs ve lys sorularını çözdükçe yada cevapladıkça puan kazanırsınız ve bu puanınızla diğer üyelerin üstüne çıkar ve sıralamanız yükselir ayrıca soru cevap eğitim sitesinde üyeler arası özel mesaj göndermekte mümkündür.

Bu Soru Cevap Eğitim sitesini tüm üniversiteye hazırlanan arkadaşlara tavsiye ederim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz